• Новак
За Go Pro Додатоци Нов дизајн USB Леќа Прстен LED Блиц Светлина Снимање Ноќ за GoPro HERO4 HERO3+ ХЕРОЈ 4 3+ Спортски Камера

За Go Pro Додатоци Нов дизајн USB Леќа Прстен LED Блиц Светлина Снимање Ноќ за GoPro HERO4 HERO3+ ХЕРОЈ 4 3+

DEN 726.00
DEN 1190.40
-39 %
Во достапна форма

Пристапност


За производот
1. Сосема нов и висок квалитет
2. Моќност : 1.7 W
3. Прозрачна флукс : 160 LM
4. Оваа LED светло е дизајниран за gopro, ентузијаст, сосема нови пристигнувањето
5. Никогаш нема да се грижите за снимање во текот на ноќта
6. Можете да ги користите за водоотпорен случај на Go Pro 4 / 3+
7. Интерфејсот е USB
Општи Тежина 36g Компатибилност за Go Pro Херој 4, Go Pro Херој 3+ Пакет Вклучува Пакет Содржина 1 x Леќа Прстен LED Блиц Светлина
1 x Велкро Бенд
1 x Кабел

Главните карактеристики

TTL:
No
Пакет:
Yes
Екранот:
No
Компатибилен Камера Бренд:
GoPro
Број На Модел На:
S-DCA-6012
Бренд Име:
Zomei
поле:
S-DCA-6012

Избор на клиент