• Новак
Двојна Линија Parafoil Змејот WithFlying Алатки Моќ Плетенка Едрење Kitesurf Виножито Спортски Плажа Игра Змејот Летечкиот Отворено Играчки

Двојна Линија Parafoil Змејот WithFlying Алатки Моќ Плетенка Едрење Kitesurf Виножито Спортски Плажа Игра Змејот

DEN 419.00
DEN 634.56
-34 %
Во достапна форма

Пристапност

Време На Испорака :
1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.

Главните карактеристики

боја:
Црвена, Сина, Портокалова
Тип На Објект:
Сет
Бренд Име:
VKTECH
Возраст Опсег:
> 8 години
Пол:
Унисекс
Материјал:
Полиестер
Обликот:
Долго

Избор на клиент