• Новак
2018 Пролет Нови Женски маици За Жените Лејди Облека Секојдневен Плус Големина O-вратот Долг Ракав Чипка Комбинација женска Кошула

2018 Пролет Нови Женски маици За Жените Лејди Облека Секојдневен Плус Големина O-вратот Долг Ракав Чипка Комбинација

DEN 1035.00
DEN 1848.00
-44 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската ве Молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Се враќа Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.

Главните карактеристики

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Памук
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
2130365053
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Облека Должина:
Долго
женска маица:
Долг Ракав
Т-маици за жени:
за пролет
Т-маица:
за дама долг ракав
Маици:
За Женски
Женска кошула:
Плус Големина
Големина:
L XL XXL 3XL 4XL 5XL
боја:
темно сина

Избор на клиент