• Новак
15CM Модни дами Мартин чизми, секси танцување чевли, дише кожа материјал, големина 34-46, коленото високи чизми

15CM Модни дами Мартин чизми, секси танцување чевли, дише кожа материјал, големина 34-46, коленото високи чизми

DEN 3744.00
Во достапна форма

Пристапност


Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот, не даде лоша критика, ви благодариме за вашето разбирање

Главните карактеристики

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9.5, 10, 10.5, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Обвивка Материјал:
PU
Бренд Име:
YIZHOULI
Подигнете Тип:
Јава, Equestrian
Outsole Материјал:
Пластични
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Платформа Висина:
3-5cm
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Вратило Материјал:
PU
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Број На Модел На:
B091
Пети Форма:
Круг Пети
Сезоната:
Пролет/Есен
Подигнете Висина:
Колено-Висок
Моден Елемент:
Патент
Со висок :
15cm
Платформа:
5cm
Модел:
б-091

Избор на клиент