• Новак
Висок квалитет на целата кожа raccoon крзнено палто јакни жените V деколте, долга крзнени палта 2018 нови пристигнување есен зима

Висок квалитет на целата кожа raccoon крзнено палто јакни жените V деколте, долга крзнени палта 2018 нови пристигнување

DEN 11510.00
DEN 20928.00
-45 %
Во достапна форма

Пристапност

*** Големината мерењата се различни помеѓу различни ја красеше брендови,особено меѓу Азија и Европа,ве молиме да се измери вашиот мерење и споредба со под големина на табелата пред да нарачате. *** Лежеше ја красеше рамно на маса и да се измери на мерење,за мерење на големина на табела е надвор параметри на облекувам.Вашиот соодветна големина треба да бидат избрани според вашата фигура мерења, додадете 8 -14 cm на вашиот сопствен биста дебелина. *** Еден инч е за 2.54 СМ (1 инч = 2.54 см,1cm = 0.39 инчен). Има 2-3cm(0.79" - 1.18") грешка надоместок поради прирачник за мерење. Големина на Табела (Единица од CM) Ознака Големина на облека должина градите рамо ракав ткаенината S 99 90 36 50 0 M 100 94 37 51 0 L 101 98 38 52 0 XL 102 102 39 53 0 XXL 103 106 40 54 0 Големина на Табела (Единица од Инчен) Ознака Големина на облека должина градите рамо ракав ткаенината S 38.98 35.43 14.17 19.69 0.00 М 39.37 37.01 14.57 20.08 0.00 L 39.76 38.58 14.96 20.47 0.00 XL 40.16 40.16 15.35 20.87 0.00 XXL 40.55 41.73 15.75 21.26 0.00
Добредојдовте на нашата продавница

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Sleeve Должина(cm):
Девет Квартал
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Широк-waisted
Облека Должина:
Долго
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам
Декорација:
Крзно
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
MOVGT0130
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Бренд Име:
Groundnut
Јака:
V Деколте
Материјал:
raccoon куче крзно
Маскирани:
No
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама
Стил:
Дебела Топло Крзно

Избор на клиент