• Новак
2P C-седиште Центар Превозникот За РК 959-07 Wltoys L969 L979 L202 L212 L222 K959 L959

2P C-седиште Центар Превозникот За РК 959-07 Wltoys L969 L979 L202 L212 L222 K959 L959

DEN 410.00
DEN 431.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

100% Сосема Нов
Дел Број : 959-07
Дел Име : В-седиште
Содржини : 2 ПАРЧИЊА (Што изберете Бојата Што ќе го добиете)
Ве молиме обратете се до вашиот настава за дел број и слика
Ве молиме не негативни директно ако ништо друго ,pls контактирајте со нас прво ,ние ќе ви помогнат да се реши тоа ,ви благодариме !

Главните карактеристики

Бренд Име:
JYDCET
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Собрани класа
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
959-07
Технички параметри:
KV1100
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
C-седиште
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
C-седиште

Избор на клиент