• Новак
FStuning 10-100pcs H7 сијалица носителот адаптер приклучок светилка база за ФОЛКСВАГЕН Passat B6 за Ford KUGA за Рено Megane 4 H7 led светла

FStuning 10-100pcs H7 сијалица носителот адаптер приклучок светилка база за ФОЛКСВАГЕН Passat B6 за Ford KUGA

DEN 691.00
DEN 768.00
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Ние одберете Express, нормално 25 до 35 дена да пристигнат.
Fittment :
За Алфа Ромео;
За "ФОЛКСВАГЕН" passat b6;
За "ФОЛКСВАГЕН" MAGOTAN 09-10;
За Ford KUGA 2017;
За Рено 4 Megane
Пакет :
10/50/100pcs H7 сијалица адаптери во една пластична кеса(led светлата светилки не се вклучени)
Слики на led светлата H7 сијалица socket
Профил на компанијата :
Ние прифаќаме Т/T, WESTERN UNION, PAYPAL , итн.
FStuning 10-100pcs H7 сијалица носителот адаптер приклучок светилка база за "ФОЛКСВАГЕН" Passat B6 за Ford KUGA за Рено Megane 4 за Алфа Ромео H7 led светла
Descriptioin
Точка име : h7 LED сијалицата во држачот адаптер приклучок светилка база
Предмет тип : LED адаптер
сијалица грло : led H7bulb адаптери sockets носители конвертори конектори
материјал : Пластика
живот до 50.Увоз доход и должност се одговорни од страна на купувачот.000 часа
Автомобил светилка : автомобилски led светлата сијалица H7 Карактеристики на H7 LED сијалицата во држачот
Голема количина ,трајни, висока температура отпорни.
Овозможи да се инсталира на резервни H7 за КРИЕШЕ Светилки Конверзија Комплет.
Ние сме професионални производител за автомобили, осветлување, се КРИЕШЕ, LED, Ангел очи, се КРИЕШЕ додатоци, ПРЕДВОДЕНА додатоци.

Главните карактеристики

боја:
10PCS, 50PCS, 100PCS
Материјал Тип:
ПВЦ
Погоден За Ламбата:
Фарови
Другиот Дел Број:
led светлата светилки h7 СИЈАЛИЦА НОСИТЕЛОТ адаптер приклучок
Производителот Дел Број:
led адаптер
Специјални Функции:
led адаптер за H7 автомобилот led светла
Бренд Име:
FSTUNING
Објектот Тежина:
0.02
Точка име :
h7 СИЈАЛИЦА НОСИТЕЛОТ приклучок адаптер светилка база
Тип На Објект:
H7 led сијалицата во држачот АДАПТЕР приклучок
Компатибилен:
led светлата светилки H7
Материјали:
ПВЦ Пластика
автомобил светилка:
автомобилот led светла
модели на автомобили 1:
За Ford KUGA 2017 за Рено 4 Megane
LED адаптер forH7 led предните светла:
led адаптер
Тип Socket:
led светлата сијалица h7 НОСИТЕЛОТ адаптер приклучок светилка база
H7 led светлата светилка база:
За led светлата h7 СИЈАЛИЦА АДАПТЕР
модели на автомобили 2:
За Алфа Ромео за ФОЛКСВАГЕН MAGOTAN 2009-2010

Избор на клиент