• Новак
5pcs/многу Висок Квалитет Мала Птица Sequins Крпа Ставете Може да Се Користи за Капи и Брошеви DIY Прибор за Облека

5pcs/многу Висок Квалитет Мала Птица Sequins Крпа Ставете Може да Се Користи за Капи и Брошеви DIY Прибор за

DEN 355.20
Во достапна форма

Пристапност


Име на производ : крпа ставете
Големина : 8*3cm
Боја : Како што е прикажано на сликата
Пакување : 5pcs/многу
Употреба : За Деколте,Подарок, Дома декорација, Babydoll фустан,DIY занаети итн.

Главните карактеристики

Бренд Име:
Р SMEALE
Големина:
8*3cm
Техника:
Sequined
Стил:
Стап-На
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
RS1487
Тип На Производ:
Закрпи

Избор на клиент