• Новак
ДАМИ 2018 Мода Плоштадот очила за сонце Жените Ретро Бренд Дизајнер Сонце Очила за Женски Нови Лето Преголеми очила за сонце со UV400

ДАМИ 2018 Мода Плоштадот очила за сонце Жените Ретро Бренд Дизајнер Сонце Очила за Женски Нови Лето Преголеми

DEN 177.00
DEN 236.16
-25 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Бренд Име:
HJYBBSN
Стил:
правоаголник
Оптички Леќи Атрибут:
UV400
Рамка Материјал:
Пластични
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Акрилик
Леќа Висина:
49mm
Леќа Ширина:
52mm
Број На Модел На:
1250
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear

Избор на клиент