• Новак
Популарната Игра TSM Дизајн Фитнес за Жени Camisole Мода Памук Резервоарот Врвот За Дама Девојка Femme Сиво Бела Улица Стил Singlet

Популарната Игра TSM Дизајн Фитнес за Жени Camisole Мода Памук Резервоарот Врвот За Дама Девојка Femme Сиво

DEN 570.00
DEN 599.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


*Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за враќање предмети.
*Ние ќе плаќаат за превозот цена на resending предмети, додека купувачите се одговорни за поштенски трошоци за враќање на предмети.
*За обезбедување на сите предмети се во добра квалитет, ние ќе ги тестираат сите производи пред пакети беа испратени надвор.
Ве молиме не ни остави негативни повратните информации ако не сте задоволни со нашите производи или услуги,
ве молиме контактирајте со нас да се решат проблемите, прво, ние ќе го реши проблемот и да ви даде задоволни решение,
~~Благодарам многу!!
Ви благодариме за вашата поддршка , уживајте во вашата шопинг !
.
*Се врати ставки МОРА да ги имаат сите ОРИГИНАЛНОТО пакување и додатоци.
*Објектот ќе биде предаден од страна на Хонг Конг пост или кина пост Воздухопловната која трае од 15 ДО 25 работни дена (не вклучувајќи ги сабота & недела).
*Ние не ќе брод во Кина, Хонг Конг, Филипините, Африка, Хондурас, Индонезија, Индија, Италија, Хавајски Острови,Индија(како причина за ограничувањето на поштенски систем)
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
* Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по приемот на објектот.

Главните карактеристики

Големина:
S, L, XXL
Бренд Име:
iDzn
Материјал:
Памук,Lycra
Ткаенина Тип:
Ткаени
Блузи Тип:
Camis
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Streetwear
Број На Модел На:
Hu_SingletSG854
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Сезоната:
Лето
Повод:
Секојдневниот
Тема:
АТАРОТ NBHD Куќа
ОДГОВАРА ЗА:
жените,девојка
боја:
Сива.бела.црна.

Избор на клиент