• Новак
Дете Доенче Новороденче Девојки Romper+Панталони Jumpsuit Bodysuit Облека Тимови ползи прошетка

Дете Доенче Новороденче Девојки Romper+Панталони Jumpsuit Bodysuit Облека Тимови ползи прошетка

DEN 240.00
DEN 273.12
-12 %
Во достапна форма

Пристапност


Најновите Модата Новороденче Девојки Облека !!
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : КАКО На Сликата
Ново во Мода Материјал : Памук Мешавина
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Големина на Табела : Големина Блузи Должина Биста*2 Панталони Должина Препорачува 70 годишна Возраст 36 см 22 см 19 cm
0-6 Месеци
80 38 cm 23 см 20 см 6-12 Месеци
90 40 см
24 см, 21 см 12-18 Месеци
100 42 см 25 см
22 см 18-24 Месеци
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Пакет се вклучени : 1x Блузи & 1x Панталони & 1x Headband
Преглед :

Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Бренд Име:
pudcoco
Број На Модел На:
бебето поставено
Материјал:
Памук
Пол:
Бебе Девојки
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Worsted
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Шаблон Тип:
Писмо
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал Состав:
Памук
Јака:
О Деколте
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува

Избор на клиент