• Новак
2018My Херој Академијата Cosplay Униформи Boku нема Херој Академијата Izuku Midoriya Katsuki Bakugou Битка Cosplay Костим Генерација Две

2018My Херој Академијата Cosplay Униформи Boku нема Херој Академијата Izuku Midoriya Katsuki Bakugou Битка

DEN 3023.52
Во достапна форма

Пристапност


Компоненти :
Врвот, Панталона , Појас, Торба (Не Перика, Без Маска)
Главен Материјал :
Единствен Материјал (може да изберете и други материјали треба да се користат. Ве молиме овозможи мини разлика во материјалот се користи и боја.) Ве молиме да обрнете внимание дека избор на боја не е навистина за бои, но за различни стилови. Ве молиме погледнете ги нашите слики подигнати во избор на боја.

Главните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, One Size
Извор:
Мажите Големина, Жените Големина
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Функција Материјал
Бренд Име:
MBRAVER
Компоненти:
Панталони,Врвот
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Midoriya Izuku

Избор на клиент