• Новак
bpa free 350ml Креативни пластични мојот вода преносни Студент A6 литургија спортски отворено сок рамен лаптоп хартија шише со јаже

bpa free 350ml Креативни пластични мојот вода преносни Студент A6 литургија спортски отворено сок рамен лаптоп

DEN 431.04
Во достапна форма

Пристапност

информација за производот : материјал : храна одделение како боја : сина,зелена,виолетова,портокалова бруто тежина (за) : 120g капацитет : 350ml големина (приближно) : 3*10.5*17cm температури : - 10 степени c до 100 степени c (не во близина на оган) пакет се вклучуваат : 1 x шише

Главните карактеристики

Капацитет:
350ml
Drinkware Тип:
Шишиња Со Вода
Стил:
Спорт
Материјал:
Пластични
Анти-корозија Слој:
Опремени
сертификација:
CE / ЕУ,LFGB,ОД FDA
Снабдување Тип:
Во Акционерско Предмети
Број На Модел На:
note852256678
Во Врела Вода:
Применливи
Бренд Име:
LPPUNK
Применливи Луѓе:
Возрасни лица
Термо Изведба:
Никој
Отворено Активност:
Турнеја
Пластични Тип:
PC
Функција:
Еко-Пријателски
Обликот:
Со Капак
Вода Да Тече, Метод:
Директни Пиење

Избор на клиент