• Новак
НОВ 48 IDF 48IDF CARBURETTOR CARBY оем carburetor + воздухот рогови замена за Solex Dellorto Вебер EMPI

НОВ 48 IDF 48IDF CARBURETTOR CARBY оем carburetor + воздухот рогови замена за Solex Dellorto Вебер EMPI

DEN 7152.00
Во достапна форма

Пристапност

НОВ 48 IDF 48 IDF CARBURETTOR CARBY оем carburetor + воздухот рогови замена за Solex Dellorto Вебер EMPI Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет на 1 buc 48 idf Carburetor + воздухот рогови со Заптивка на Carburetor како на слика шоу

Главните карактеристики

Бренд Име:
ocellaus
Објектот Тежина:
2.2kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Дијаметар:
10cm
Објектот Ширина:
18.5cm
Тип На Објект:
Carburetor
Име На Модел:
48 IDF
Објектот Висина:
16.3cm

Избор на клиент