• Новак
Coque За Samsung S9 Плус Луксузни СТП Кожа Флип Телефон Покрие Случај За Samsung Галакси S9 S 9 Плус S9+ Со Картичка Стојат Носителот

Coque За Samsung S9 Плус Луксузни СТП Кожа Флип Телефон Покрие Случај За Samsung Галакси S9 S 9 Плус S9+ Со

DEN 153.00
DEN 191.52
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Coque За Samsung S9 Плус Луксузни СТП Кожа Флип Телефон Покрие Случај За Samsung Галакси S9 S 9 Плус S9+ Со Картичка Стојат Носителот
Мобилен Телефон Случаи За Samsung Галакси S9 / S9 Плус / S9 +
100% Сосема Нов Случај
Направени Од Топ Квалитетни Материјали
Совршено Се Вклопуваат За Вашиот Паметен Телефон
Моден Дизајн, Лесен и Издржлив
Шок-Доказ + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна + Нечистотија-отпорен на
Трговија на големо поддршка!
Пад на превозот поддршка!
Слики Предвидени За препродавачи!
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молиме >>>
Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи
било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не ги обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.Ви благодариме за вашиот разбере
За Превозот Метод >>>
Производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" , која не може да биде песна откако пратката лево Кина.
Ако ви треба целосна следење , ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ",и да додадете на пари за следење.

Главните карактеристики

Материјал:
За Samsung S9, За Samsung S9 Плус
Бренд Име:
canfriendly
Мало Пакет:
No
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Потпирач
Компатибилен Бренд:
Samsung
дизајн:
Обична,Симпатична,Бизнис,Гроздобер
Големина:
For Samsung Galaxy S9 / S9 Plus / S9+
Карактеристики:
За Samsung Галакси S9 / S9 Плус / S9+ Coque Capa Funda
Модел На Телефон:
За Samsung Галакси S9 / S9 Плус / S9+
ОДГОВАРА ЗА:
Паричникот Кожа Случај За Samsung S9 S9plus
Погоден Модел На Телефон:
Случај Покритие За Samsung S 9 Плус
Стилот 1:
Луксузна Ретро Едноставност Класичен Жена Девојки Дизајн Мажите Назад Случаи
Стил 2:
Кожа Случај За Samsung S9 Флип Случаи
Функција:
Прекривачот + Застане на функцијата + Паричникот стил+ Картичка
Функција:
Шок-Доказ + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна +Нечистотија-отпорен на
Погоден Модел На Телефон 2:
За Coque Samsung S9 Плус Прекривачот Бизнис Торба Покрие
дизајн:
Паричникот случај + Флип Случај + Магнетни Тока
Dropshipping:
Поддршка

Избор на клиент