• Новак
Сребро Трговија На Големо Рачно Изработени Природни Џаспер Pendant Ретро Тајландски Сребро Cloisonne S925 Sterling Silver Модни Дами Pendant

Сребро Трговија На Големо Рачно Изработени Природни Џаспер Pendant Ретро Тајландски Сребро Cloisonne S925 Sterling

DEN 1356.96
Во достапна форма

Пристапност


ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Жените Pendant Тајландски Сребро Личност Накит за Девојка Мода Гроздобер Sterling Silver Pendant за Ѓердан МЕТАЛ : 925 Sterling Silver СПЕЦИФИКАЦИЈА : Pendant само, Chian НЕ inlcuded ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро, гроздобер стил, ретро накит Природни Џаспер

Главните карактеристики

Гем Боја:
Pendant само
Бренд Име:
STARYEE
Главниот Камен:
џаспер
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
Certificate Type:
CCGTC
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
NFG180123
Стил:
Тренди
Страна Камен:
Никој
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна

Избор на клиент