• Новак
Bebovizi Лето Црно и Бело Мрежа Plaid Фустани за Жени Голема Hemlines Замав Одри Hepburn Гроздобер Ретро Рокабили Фустан

Bebovizi Лето Црно и Бело Мрежа Plaid Фустани за Жени Голема Hemlines Замав Одри Hepburn Гроздобер Ретро Рокабили

DEN 622.00
DEN 888.00
-30 %
Во достапна форма

Пристапност


започнете Цена : $11.76 Цена : $10.90 Цена : $9.80 Цена : $9.80 Цена : $9.90 Цена : $9.90
крајот'

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Деколте:
О Деколте
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
2018
Sleeve Стил:
Резервоар
Шаблон Тип:
Plaid
Материјал:
Полиестер
Половината:
Природни
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
bebovizi
Силуета:
А-Линија
Стил:
1950-тите 50 60-тите години 70-тите години 80-тите години на 90-тите

Избор на клиент