• Новак
Жолта зелена боја глеѓ креативна личност gourd brooch За Жени, Деца Злато-боја Метал Кристали Broches Pin Hijab

Жолта зелена боја глеѓ креативна личност gourd brooch За Жени, Деца Злато-боја Метал Кристали Broches Pin Hijab

DEN 187.00
DEN 248.64
-25 %
Во достапна форма

Пристапност

Топла Продажба ID : 5263 95% ПОПУСТ US$ 5.77 /парче 5.77 100 95% ПОПУСТ US$ 8.50 /парче 8.50 100 95% ПОПУСТ US$ 4.28 /парче 4.28 100 95% ПОПУСТ US$ 7.18 /парче 7.18 100 95% ПОПУСТ US$ 5.24 /парче 5.24 100 95% ПОПУСТ US$ 6.58 /парче 6.58 100 95% ПОПУСТ US$ 4.78 /парче 4.78 100 95% ПОПУСТ US$ 4.78 /парче 100 4.78
Можете да се меша бојата еден многу
Brooch Големина : 3.5 см*2.0 cm

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Blucome
Пол:
Жените
Брошеви Тип:
Брошеви
Број На Модел На:
2206100651
боја:
Жолта, Зелена
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични
Brooch Големина:
3.5 см*2.0 cm

Избор на клиент