• Новак
За Meizu Про 6 Pro6 SF Helio X25 Deca Core Мобилен Телефон Случај Луксузни Флип Кожа Стојат Покрие Книга Стил Капак за да се Отвори Прозорец Случај

За Meizu Про 6 Pro6 SF Helio X25 Deca Core Мобилен Телефон Случај Луксузни Флип Кожа Стојат Покрие Книга Стил

DEN 377.00
DEN 396.96
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Повратни информации :
1.
Напомена : 1. Ако Производот оштетени по Инсталацијата .
DHL вообичаено трае 3-5 дена за да стигне до вас. Ние сме професионална снабдувач , СИТЕ производи Тестирани работи пред да ја испратите, ве Молиме да НЕ го ИНСТАЛИРАТЕ пред Тестирањето. Нашата цел е да ја добиете вашата цел да ви стигне во најдобриот начин на кој ви се допаѓа. Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите производи, Контактирајте со нас во рок од 3 дена по сте го добиле на производи,Или ќе се третира дека производите добиени во добра состојба и да се работи добро како што е опишано. Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека секој обичај 100% задоволство. Ве молиме да ни ги испратите назад во рок од 3 дена . Ние ќе ви одговори што наскоро. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативно/неутрален повратни информации. Производи Детали : За Meizu Про 6 Pro6 SF Helio X25 Deca Core Мобилен Телефон Случај Луксузни Флип Кожа Стојат Покрие Книга Стил Капак за да се Отвори Прозорец Случај 3. ЗАБЕЛЕШКА : За Декларираната Вредност за царината, Ние може да се направи во согласност со клиенти барања, но ние НЕ сме одговорни за било каква царинска прашање во земјата на дестинација бидејќи на Ред Декларираната Вредност.

Главните карактеристики

дизајн:
Бизнис,Обичен
Карактеристики:
За Meizu Про 6 Pro6
Големина:
5.2
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
Ivibrate
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
За Meizu Про 6 Pro6
Тип:
А+Квалитет
Sytle:
Капакот На Батеријата На Задниот Поклопец Случај
Број На Модел На:
За Meizu Про 6 Pro6
цена:
Трговија на големо
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
квалитет:
HQ
тест ok пред превозот:
Тест еден по еден
Компатибилен:
За Meizu Про 6 Pro6
За:
Капакот На Батеријата На Задниот Поклопец Случај

Избор на клиент