• Новак
A-СТИЛ на Автомобил Вратата на сопирачките+Кабел Приклучете се Подигнат+Клипови За ФОЛКСВАГЕН Jetta MK5 Голф 5 6 7 Passat B6 B7 Tiguan Врвен EOS CC 3AD947411

A-СТИЛ на Автомобил Вратата на сопирачките+Кабел Приклучете се Подигнат+Клипови За ФОЛКСВАГЕН Jetta MK5 Голф

DEN 1176.00
DEN 1809.60
-35 %
Во достапна форма

Пристапност

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние само брод да се потврди цел адреси. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС , по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. - Набавени производи се добиени од физички производи преовладуваат. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Гаранција 1. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).

Главните карактеристики

Passat-Година:
2010,2015,2012,2009,2008,2007,2006,2013,2011,2014
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Фолксваген Модел:
Passat
Тип На Објект:
Автомобил Вратата На Светла
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Објектот Тежина:
260g
Напон:
12V
Wattage:
5W
Бренд Име:
A-Стил
Име На Модел:
3AD947411,3AD 947 411,1K0947411A,1K0 947 411 А
Lumens:
2400Lm
За car1:
За ФОЛКСВАГЕН Passat B6 B7 2006-2015
за car2:
За ФОЛКСВАГЕН Jetta MK5 MK6 2006-2015
за car3:
За ФОЛКСВАГЕН Голф MK5 MK6 MK7 2005-2015
за car4:
За ФОЛКСВАГЕН Голф Плус 2005-2014 / За ФОЛКСВАГЕН e-Голф 2014-2015
за car5:
За ФОЛКСВАГЕН EOS 2006-2015
за car6:
За ФОЛКСВАГЕН Sharan план за 2011-2015 / ФОЛКСВАГЕН Touareg план за 2011-2015
за car7:
за ФОЛКСВАГЕН Tiguan 2008-2015
за car8:
За Врвен 2008-2014
за car9:
За SEAT Alhambra 2011-2014
Име на производ:
Автомобил вратата на сопирачките +Кабел Приклучете се Подигнат+Клипови 3B0 972 702

Избор на клиент