• Новак
Vilaxh компатибилен 4pcs Пикап Cam замена За HP 1160 1320 P2015 P2035 P2055 печатач, Копир Резервни Делови RC1-3471-000

Vilaxh компатибилен 4pcs Пикап Cam замена За HP 1160 1320 P2015 P2035 P2055 печатач, Копир Резервни Делови

DEN 380.00
DEN 426.72
-11 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние прифаќаме Alipay,. Ние ќе ги пратите на
пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Vilaxh Превземање на Cam За 1160 1320 P2015 P2035 P2055 печатач, Копир Резервни Делови RC1-3471-000
Производи Вклучуваат :
4pcs X собереш cam за 1320 печатач делови
Погодна За печатење Модел : 1160 1320 P2015 P2035 P2055 печатач делови
Превозот :
1. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Политики :
1.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
RC1-3471-000
Бренд Име:
vilaxh
Тип:
Други
КОЛИЧИНА:
4pcs
Тип:
Ги собереш Cam
1160:
1160 печатач
1320 печатач:
1320 печатач
1320 печатач делови:
P2015
p2035:
p2015dn кертриџ
p2055:
p2055 печатач
Печатач:
1160 1320 P2015 P2035 P2055 печатач

Избор на клиент