• Новак
Сончогледово Градина Крстот бод рачно изработени комплет, DMC везови тема Крстот за Шиење рачно изработени украсни ѕид слики

Сончогледово Градина Крстот бод рачно изработени комплет, DMC везови тема Крстот за Шиење рачно изработени

DEN 488.00
DEN 787.20
-38 %
Во достапна форма

Пристапност


Извезена крпа големина : 11 CT 65x48cm 14 CT 51x38cm

Главните карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted, 14CT Печатени, 11CT unprinted, 11CT Печатени
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Шаблон Тип:
Сценско
Бренд Име:
Радост Недела
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
PVC кеса
11CT:
65x48
14CT:
51x38
Број На Модел На:
F078

Избор на клиент