• Новак
Potala Палата прекрасен Европски стил на крстот бод сетови, рачно изработени везана мебел текстил, шиење ѕид слики

Potala Палата прекрасен Европски стил на крстот бод сетови, рачно изработени везана мебел текстил, шиење ѕид

DEN 1304.00
DEN 2102.40
-38 %
Во достапна форма

Пристапност


Извезена крпа големина : 11 CT 205x83cm 14 CT 161x65cm

Главните карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted, 14CT Печатени, 11CT unprinted, 11CT Печатени
Стил:
Европа
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Шаблон Тип:
Сценско
Бренд Име:
Радост Недела
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
PVC кеса
11CT:
205x83
14CT:
161x65
Број На Модел На:
F057

Избор на клиент