• Новак
Жените Октоберфест Костим Octoberfest Баварскиот Dirndl Слугинката Селанец Здолниште Фустан Партија Женски Октоберфест Фустан S-3XL

Жените Октоберфест Костим Octoberfest Баварскиот Dirndl Слугинката Селанец Здолниште Фустан Партија Женски

DEN 1419.00
DEN 1669.92
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

Предмети се испраќаат преку Стандард
Испорака Услуга со e Packet, Aliexpress Стандард на Превозот.Ако не сте задоволни со производот или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас и ни овозможи да го решат проблемот пред да замине негативни повратни информации.
КОМУНИКАЦИЈА И ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
1.Опис На Производот
1.Вашето мислење е многу важна за нас како ќе знаеме колку добро сме ја вршат работата.Комуникацијата е најдобар начин да совршен трансакцијата за двете страни. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.Грешка толеранција од ±4cm е можно во зависност од производството датум и мерење локација
ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА :
· Плаќање треба да се изврши во рок од 15 дена од денот на проверете.
· Слики погоре може да не е точно ги рефлектираат вистинската боја на предмети.Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за нашите купувачи кои се заврши трансакцијата.Ве молиме не двоумете се да побарате било какви прашања пред да се провери, или да не контактирате за да утврдат до кој било проблеми на вашиот примен објект, а ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Извор:
cosplay костим
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Компоненти:
Фустани
Број На Модел На:
средновековни костими
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
Coldker
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
средновековни костими
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Памук, Полиестер
Ткаенина Тип:
Платно
Должина На Ракав:
Без ракави
Знаци:
Секси Носии
Извор:
средновековни костими

Избор на клиент