• Новак
Сосема нов Сет На Камерата Додаток 3 Парчиња Тело Гумени Капак Замена Дел Одговараат За Canon 6D ГУМА

Сосема нов Сет На Камерата Додаток 3 Парчиња Тело Гумени Капак Замена Дел Одговараат За Canon 6D ГУМА

DEN 1280.00
DEN 1391.52
-8 %
Во достапна форма

Пристапност

Купувачи се одговорни за било обичај/должност даноци направени во вашата земја.
Кои сме Ние :
Ние сме професионални и одговорни група, без разлика имате било какви прашања може да се консалтинг нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор.
Плаќање : да ја прифатиме Alipay,Western union,Moneygram итн. Објектот ќе биде предаден во рок од 24 часа штом вашата исплата потврди.ние ќе ви одговори што во рок од 24-48 часа,освен празник.
ви благодариме
Контакт : Ако има било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со нас преку aliexpress. Ние НЕ ќе биде одговорен за задоцнување при испораката, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка, штрајк, виша сила и слично.
Ви благодариме
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви даде најмногу задоволителен одговор.
Ви благодариме за купувањето !ние ќе ви покаже нашиот најдобар производ и услуга!!!
. Нашите производи можете да остатокот увери, ние сме тестирање пред излегување.
Враќање & Размена Политика :
Ако не задоволство со стоки (со исклучок на човековите штета или злоупотреба) на приемот на стока се враќа или размена.

Главните карактеристики

Компатибилен Бренд:
за CANON
Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
DSLRs
Број На Модел На:
за canon EOS 6D

Избор на клиент