• Новак
Suzukl Брза taillight,LED,2010~2013year,Слободен брод!Aerio,Ciaz,Рено,kizashi,s-cross,самурај,Forenza,Екваторот,Брза задните светилки

Suzukl Брза taillight,LED,2010~2013year,Слободен брод!Aerio,Ciaz,Рено,kizashi,s-cross,самурај,Forenza,Екваторот,Брза

DEN 17328.00
DEN 18240.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Suzukl Брза taillight,LED,2010~2013year,Слободен брод!Aerio,Ciaz,Рено,kizashi,s-cross,самурај,Forenza,Екваторот,Брза задните светилки
Драги мои пријател
Ви благодариме за вашиот види,добредојдовте место во редот!
ние нудиме 1year налог, ние ќе испрати стоката и се даде на следење на број на вас за следење на објект,било прашање,дозволете ми да знам,ви благодарам и ви Посакувам имаат добро време за шопинг!
со почит
Крило Вера

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
suzuki swift
Wattage:
LED 2pcs per set
Бренд Име:
Nobonn
Suzuki Модел:
Брза
Тип На Објект:
Ден Светлина
Swift-Година:
2012,2013,2011,2010
Специјални Функции:
Осветлување
За Возило Брендови/Модел:
Suzuki
Материјал Тип:
ABS и ал
Име На Модел:
Автомобил
Објектот Дијаметар:
15inch
Напон:
12V
Објектот Тежина:
1kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC

Избор на клиент