• Новак
10pcs CH340T CH340 SSOP-20 IC оригиналниот

10pcs CH340T CH340 SSOP-20 IC оригиналниот

DEN 194.00
DEN 216.00
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Ви благодариме

Главните карактеристики

Примена:
алармот
Тип:
Регулатор На Напон
Температурата На Работа:
Стандард
Напон:
Стандард
Број На Модел На:
CH340T
Пакет:
SMD
Состојба:
Нови
Бренд Име:
YANXINLIANG
is_customized:
Yes
Моќ Дисипација:
Стандард

Избор на клиент