• Новак
Вештачки Лисја Пластични Растенијата Лозаро Ѕид Виси Градина Дневна Соба Клуб Бар Декорирани Лажни Лисја Зелени Растенија Ivy P0.11

Вештачки Лисја Пластични Растенијата Лозаро Ѕид Виси Градина Дневна Соба Клуб Бар Декорирани Лажни Лисја Зелени

DEN 204.00
DEN 226.56
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Вештачки Лисја Пластични Растенијата Лозаро Ѕид Виси Градина Дневна Соба Клуб Бар Декорирани Лажни Лисја Зелени Растенија Ivy
100% сосема нов и висок квалитет
Боја : Зелена
Материјали : Свила лисја, пластични лоза
Пакет се вклучени :
1 x цвет лоза

Главните карактеристики

Број на Компјутери:
1pc
Сместување:
Виси
Материјал:
Пластични
Растенијата Стил:
лозата
Бренд Име:
firlar

Избор на клиент