• Новак
beibehang Сопствени 3d Ѕид хартија Венеција Вода Градот Стерео Пејзаж Позадина Троседот во ЖИВО Позадина Ѕид Дома Декор

beibehang Сопствени 3d Ѕид хартија Венеција Вода Градот Стерео Пејзаж Позадина Троседот во ЖИВО Позадина Ѕид

DEN 711.00
DEN 1248.00
-43 %
Во достапна форма

Пристапност

Не 10m L и 0.на OK Ширина x висина = квадратни метри (квадратни метри) 1 квадратен метар=10. · Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 3 : Пополнете ги деталите . Ние ќе испрати соодветните стандардни 12 фиксна големина. 2 s quare метар =2 парчиња. Купувачот цел различна количина. Тоа треба адхезивна паста ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика? Вие треба да ѕид големина. ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина? Ова е сопствена позадина. · Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.Ние ќе се обидеме нашите bset да се избегне било кој квалитет на проблемот .Благодарам u така многу. · Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. ве молиме да ни каже. Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел. Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2. Гаранција и Гаранција : · ве Молиме контактирајте со нас, ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа, u може да се врати побара замена или враќање на пари,но на такси превозот треба да се плати од страна на купувачот .Во цел број внатре, напишете ја вашата големина информации 4 : Поднесете вашата цел . · Ве молиме не т се двоумеше да не контактирате ако у не се задоволни со вашата нарачка , ние ќе ги реши сите проблеми со u .

Главните карактеристики

Димензии:
1m2
Број На Модел На:
13919310
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Функција:
Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Хартиените Тапети
Стил:
Модерна
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување

Избор на клиент