• Новак
НОВИ Earring Покаже Стои Багажник Eardrop Покажува Полица Dangler Екранот Носителот Стојат

НОВИ Earring Покаже Стои Багажник Eardrop Покажува Полица Dangler Екранот Носителот Стојат

DEN 70.00
DEN 87.84
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

Earring Покаже Стои Багажник Eardrop Покажува Полица Dangler Екранот Носителот Стојат Карактеристики : 3 бои за вашиот избор,едноставен и практичен. Стабилен во загради сила за да одржи еден пар на earring. Грав никне тип,lint површина,симпатична и шамар-up. Спецификација : Име на Производ : Earring Покаже Стои Багажник Eardrop Покажува Полица Dangler Екранот Носителот Стојат Материјал : Метал,Крпа Тежина : ±33 грама Боја : Бела,Кафе,Црн (Како што е прикажано на сликата,бојата избрани) Димензии : стан.5 cm x 12 cm / 1.97 x 4.72 инчен (База Дијаметар x Височина) Стил : Грав никне Повод : Earring екранот Количина : 1 компјутер Топло прашува : 1.Како различни мерни методи,тоа ќе се случи 1-3 cm отстапување за предмети,ве молиме осигурете се дека е во ред за вас пред да нарачате. 2.Бидејќи на различни монитори и lamplight,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот,навистина ви благодариме за вашиот вид разбирање! 3.Покаже стојат само,други додатоци(ако било)ирелевантни демо на сликата не се вклучени. Пакувањето вклучува : Шоу Стојат x 1

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Број На Модел На:
Прикажување На Полица
Објектот Висина:
12cm
Бренд Име:
JAVRICK
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Тежина:
30g
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Производ Карактеристики:
накит екранот багажник
Материјал:
Ткаенини

Избор на клиент