• Новак
100 Компјутери 14 Игли Microblading Трајна Шминка Веѓа Тетоважа Прирачник Сечилото 3D Веѓа Тетоважа Microblading

100 Компјутери 14 Игли Microblading Трајна Шминка Веѓа Тетоважа Прирачник Сечилото 3D Веѓа Тетоважа Microblading

DEN 648.00
DEN 720.00
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Веѓа Прирачник Пенкало Ножеви Тетоважа Игли За 3 D Трајна Шминка Веѓа Прирачник Tattooing Материјали
Стерилизација која е сертифицирана со Гама Зраци, во согласност со Владата Стерилизација Упатства
Супериорен квалитет и е во согласност со меѓународните козметологијата и медицински барања
Дијаметар на секоја игла : 0.25 mm.
Дебелина : 0.63 mm.

Главните карактеристики

Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
HAO-ТЕТОВАЖА H. W. S
Број На Модел На:
14 pin
Дијаметар на секоја игла:
0.25 MM
Дебелина:
0.63 MM

Избор на клиент