• Новак
LVCHI Зима 2018 Увезени Mink Грб на Жените Природни Крзнено Палто Mink Грб Тенок О-Вратот Долг Ракав Шарени Pullover Mink Крзнени Палта

LVCHI Зима 2018 Увезени Mink Грб на Жените Природни Крзнено Палто Mink Грб Тенок О-Вратот Долг Ракав Шарени

DEN 48730.00
DEN 60912.00
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

Нашите дизајнери биле посветени на крзно на иновации и пробив, не пропуштајте секој детал на студијата, облека дизајн, без разлика дали тоа е здолниште или панталони може да одговара на вашиот елегантен стил.Ние купи Natrual кожа палто во продавница, не грижете се за трошоците на тарифата, ние ќе плати за вас, ве молиме, не грижете се. Она што е ново крзно? subvert оригиналниот впечаток на крзно, така што крзно повеќе соодветни живот, повеќе модерни млади зборови, но, исто така, им овозможи на повеќе луѓе да уживаат крзно на убава.(Лажни крзно и некои женски шалови произведени од страна на други трошоци, на купувачот на свој трошок). Прво на сите, ние треба да одберам на квалитетот на целата кожа, кожа за суровини и материјали, а потоа користете специјален нож за да се сечат во ленти, а потоа на посебна линија на облека на целата територија на основна рамка, а потоа, по број на сложени процеси да се справи со крзно Крои, многу одзема време(Ние сме убедени дека нашите облека немаат проблеми со квалитетот).
Како Да Се Избере Вистинската Големина? Големината на табелата го покажува надвор од грбот,за најдобар големина,државниот бистата треба да биде 3-8cm поголем отколку што телото биста (на пример,ако вашиот биста е 100,100+5cm=105cm,па на грб биста 105cm(големина L) е добра за вас )
Плочка мерење : можеби имаат 1 3cm отстапување
Други големина,Ние може да се направи соодветна големина за вас,ве Молиме контактирајте со нас.

Главните карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Дебели
Тип:
Тенок
Материјал:
Mink Крзно,Вистинска Кожа,Крзно
Декорација:
Лента
Стил:
Дебела Топло Крзно
Затворање Тип:
Никој
Број На Модел На:
YX223
Облека Должина:
Редовни
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Маскирани:
No
Стил:
Streetwear
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам
боја:
како фото
Погоден Сезона:
Зима
Големина:
One Size
Mink Стил:
Увезени Mink
Должина:
Short
Години:
2018 Нов стил
Нашата Продавница:
LVCHI жените крзно продавница
Sleeve:
Долг Ракав
Јака Стил :
О Деколте
красат:
Шарени

Избор на клиент