• Новак
симулација жаба кадифен играчки зелена жаба големи 42cm мека кукла фрли перница роденденски подарок h2105

симулација жаба кадифен играчки зелена жаба големи 42cm мека кукла фрли перница роденденски подарок h2105

DEN 1272.00
DEN 2399.52
-47 %
Во достапна форма

Пристапност

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни кадифен играчки, подароци, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.
Ако имате било какви прашања или интерес,само слободно контактирајте со нас,ние мора да се потрудиме да ви послужи.
објектот е за 42cm играчка ,едно парче. ако ви се допаѓа други големини или други играчки, ве молиме контактирајте со нас за линкови или можете да пребарувате нив со себе од нашата продавница.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Предупредување:
no
Пол:
Унисекс
Пополнување:
PP Памук
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
h44
Животни:
Жаби
Материјал:
Кадифен
Тема:
Играчка
Форма:
Животните

Избор на клиент