• Новак
PGYTECH Нови Силикони Мека Клип Пропелери Моторни Носителот на Фиксна Заштита Guard fixator за DJI Mavic Pro/платина Додатоци

PGYTECH Нови Силикони Мека Клип Пропелери Моторни Носителот на Фиксна Заштита Guard fixator за DJI Mavic Pro/платина

DEN 406.00
DEN 427.20
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


PGYTECH Нови Силикони Мека Клип Пропелери Моторни Носителот на Фиксна Заштита Guard fixator за DJI Mavic Pro/платина Додатоци
Производ Параметри Бренд : PGYTECH Име на Производ : Пропелер Држачот за Mavic Про Реден Број : P-МА-111 Материјал : Силика гел Пакет Големина : 76.5*76.5*20mm Производ Предност од 1.Да се заштити пропелер од оштетување при транспорт. 2.Дизајниран за брзо инсталирање и демонтажа. 3.Таа користи силиконски материјал и точни мувла формирање. 4.Добро tactility. 1 сет* Елиса Носителот Делови

Главните карактеристики

Беспилотни Летала Додатоци Тип:
Проп Заштитник
Големина:
7.65cm*7.65cm*2cm
Пакет:
Yes
Компатибилен Летало Бренд:
DJI
Тежина:
20g
Број На Модел На:
P-МА-111
Бренд Име:
PGYTECH
Беспилотни Летала Додатоци Тип:
Проп Заштитник
Материјал на Летало accessries:
меки силиконски
тежина(со пакет) на Пропелери:
32g
Компатибилен Летало Модел:
DJI Mavic Pro/platinum
Тип На Единица:
парче
Пакет Големина:
18cm x 12cm x 10cm (7.09in x 4.72in x 3.94in)
Име:
Пропелери Моторни Носителот на Фиксна Заштита Guard fixator за
Тип:
Пропелери држачот за DJI mavic/platinum
Тежина На Пакет:
0.29kg (0.64lb.)

Избор на клиент