• Новак
Allenjoy позадина за фото студио гроздобер бар влез тули куќа на дрво вратата позадина photocall photobooth фотографија

Allenjoy позадина за фото студио гроздобер бар влез тули куќа на дрво вратата позадина photocall photobooth

DEN 460.00
DEN 666.72
-31 %
Во достапна форма

Пристапност

Особено забрзана,Обработени нарачка во рок од 24-48 часа и испраќаат. П : Како да го прилагодите на позадината? A : Можете да го испратите да ги прилагодите на информации според броеви на сликата тука. Нашите дизајнери ќе дизајн за вас.Додавање на врвот/дното џеб или дупка 2. Во исто време,бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии,позадина кога се печатени ќе имаат многу мала разлика. Тоа е префериран избор за фотографи. Дополнителни услуги,ве Молиме контактирајте со нас 1. Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со претпазливост.Пад на превозот 6. П : имам датотеки може да се печатат директно, како да го испратам до тебе? А : ве Молиме кажете ни големина сакате. Нашиот дизајнер ќе го направи рендерирање за вас, тогаш јас ќе ви испрати на рендерирање за да потврдите. П : Колку долго ќе чини за да испратите позадина за мене? A : Ние треба 2-4 работни денови да се произведуваат по нарачка. Ако ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас. Максимална лесна ширина на 300cm (други продавници : максимум може да се намали 180cm,поголема големина позадина треба да се spliced;) Полиестер Материјал : Подебели Максимална лесна ширина на 300cm Може да се перат и пеглаат; Било виткање, лесно да се носат Економска цена, Подобар квалитет! Може да се користи како за внатрешна и надворешна фотографија; Може да се користи и складира за долго време.

Главните карактеристики

Големина (мм):
Бренд Име:
Allenjoy
Број На Модел На:
MMJW-0169
Стил:
Сценско
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Материјал:
тенка винил
Големина:
customized to any size
кориснички:
текст или дизајн
се применуваат:
фотографија Фото студио,забава, прослава
Материјал:
Тенка винил и Полиестер
Макс. ширина:
300cm(10ft)
Може да се мијат:
Полиестер само
Функција:
Намалување на браздата од пеглање
Производство начин:
И Термички трансфер печатење
Употреба:
Различни големини за различни употреба.

Избор на клиент