• Новак
15 Стил Мода Црнците Глеѓ Cufflink Кристал Мажите Кошула Cufflink ткаенината Мажите Свадба Одговараат на Банкет Grooms Ткаенината Линкови Накит Подароци

15 Стил Мода Црнците Глеѓ Cufflink Кристал Мажите Кошула Cufflink ткаенината Мажите Свадба Одговараат на Банкет

DEN 179.00
DEN 198.24
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Стил : мода накит , cufflinks
Материјал : еколошки бакар
Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок
Состојба : 100% сосема нов, одлична занает
Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина
Добредојдовте на нашиот магазин,се надевам дека ќе имаат среќен шопинг!
Се надевам дека тоа ви носи добро расположение.
Вашето задоволство е нашиот најголем извршување. Ви благодарам многу.
почитувани купувачи
ви благодариме за шопинг во нашата продавница
ако имате било какви проблеми ,ве молиме да не се отвори спорот лесно
ни даде порака ,ние ќе се реши до вашето задоволство во прв пат
имаат убав ден ,најдобри желби за вас

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Бренд Име:
WYAZSY
is_customized:
No
Обликотшема:
Плоштад
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Број На Модел На:
BV-1071
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Пол:
Мажи
Стил:
Класичен

Избор на клиент