• Новак
Целосна Поклопец Назад Калено Стакло Екран Заштитник За iPhoneX 7 8 Плус Стакло 3D Edge Криви Премиум Guard Flim Стакло за iphoneX 7

Целосна Поклопец Назад Калено Стакло Екран Заштитник За iPhoneX 7 8 Плус Стакло 3D Edge Криви Премиум Guard

DEN 173.00
DEN 181.92
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

боја:
За iPhone X, За iPhone 8, За iPhone 8 Плус, За iPhone 7, За iPhone 7 Плус
Материјал:
црна, златна, бела
Употреба:
Мобилен Телефон
Со Мало Пакет:
No
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Нула Доказ,Ултра-тенки
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7,iPhone 7 плус,iPhone 8,iPhone X,iPhone 8 Плус
Пакет:
No
Тип:
Назад филм
Бренд Име:
Џ.К Сон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Компатибилен Телефон Бренд:
Apple iPhone

Избор на клиент