• Новак
Мода Есен Жените Маица, Фустан одбиеме Јака Долг Ракав Копчиња Неврзан Појас Партија Фустани Плус Големина Vestidos WS4390V

Мода Есен Жените Маица, Фустан одбиеме Јака Долг Ракав Копчиња Неврзан Појас Партија Фустани Плус Големина

DEN 815.00
DEN 1254.24
-35 %
Во достапна форма

Пристапност


Големина
Биста (cm) Ракав(cm)
Пред Должина(cm) Назад Должина(cm)
S
86 59
83 88
М
92 60
84 89
L
98 61
85 90
XL 104 62 86 91
2 XL 110 63 87 92
100% реална слика шоу
ПАКЕТ ЛИСТА : 1*ФУСТАН

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Гроздобер
Силуета:
Лабава
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
TrendiMax
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Сезоната:
Есен
Деколте:
Пак надолу Јака
Број На Модел На:
WS4390V
Половината:
Природни
Декорација:
Sashes

Избор на клиент