• Новак
Црвено AC воздухот се Пропустливи Штекер Прстени покрие Трим 7pcs За Benz C-Класа W205 GLC 2014 година 2015 година

Црвено AC воздухот се Пропустливи Штекер Прстени покрие Трим 7pcs За Benz C-Класа W205 GLC 2014 година 2015

DEN 1425.60
Во достапна форма

Пристапност

Опис На Мерцедес Бенц Benz C-Класа W205 2014 Година 2015 Година
100% Сосема Нови Во Кутија (Никогаш не Се Користат или се Инсталирани) Направени со Висок Квалитет
Алуминиум легура
Пакетот вклучува : 7pcs
Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет. Лесно инсталирање,3 M Тип на врати

Главните карактеристики

Бренд Име:
ANGRYRABBIT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Како опис на производот
Име На Модел:
Како опис на производот
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Гаранција:
Yes
Земја/Регион на Производство:
Непознат

Избор на клиент