• Новак
5Pcs Оригинални Нови Собранието компоненти LCD Дисплеј со Екран на Допир Дигитални Собрани Со Рамка За PSVita 1000 Контролер

5Pcs Оригинални Нови Собранието компоненти LCD Дисплеј со Екран на Допир Дигитални Собрани Со Рамка За PSVita

DEN 7150.00
DEN 7526.40
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Оригинални Нови Собранието компоненти LCD Екранот со Допир LCD Дигитален Собрани Со Рамка За PSVita 1000 1000 PSV

Главните карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
SONY
is_customized:
no
Бренд Име:
HONGYOU
Број На Модел На:
за PSV 1000
SONY Модел:
PlayStation ВИТА
Со USB:
no
оригиналниот:
Yes
Состојба:
Нови
Важат за:
за PSV 1000

Избор на клиент