• Новак
10мм Круг Сина Мат Монистра Шарм чешка Стаклени Монистра Diy Монистра за Накит Одлуки Y304

10мм Круг Сина Мат Монистра Шарм чешка Стаклени Монистра Diy Монистра за Накит Одлуки Y304

DEN 159.00
DEN 244.32
-35 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако сте несреќни како што се транспортот време е одложен, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација за тоа, бидејќи тоа не е наша вина. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, додека не се задоволни. Како на снимање на светлината, агол и боја прикажува, физички и фотографии можеби и некои разлики!
повеќе стил :
Answer : ___________________________ Note :
1. Ако сте задоволни со предмети што ги добив, ве молиме не заборавајте да ни остави позитивни повратни информации и добри детални продавачот рејтингот. Ве молиме ни e-mail и ние ќе комуницира со изразат compa 3.
Оваа Ставка Опис ИМЕ : 10мм Круг Сина Мат Монистра Шарм чешка Стаклени Монистра Diy Монистра за Накит Одлуки Y304 LENGHT ГОЛЕМИНА : 10 MM 1(mm)=0. На позитивни повратни информации е навистина многу важно за нас!
.Ако објектите се спроведува за време на празници, на превозот датум ќе биде одложен.Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме ни e-mail пред да замине неутрален или негативен фидбек.Задоволството на клиентите е многу важно за нас.0394(во) ФОРМА : Геометрија Тежина : 100 g Пакет : OPP Кеси Број на Модел : Стаклени монистра Дупка Големина : 2mm 1. Кредитна гаранција дека сите слики во вид на снимање, ве молиме да бидат сигурни да се купи.

Главните карактеристики

Објектот Дијаметар:
100mm 70pcs
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
Монистра
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Тежина:
100g
Бренд Име:
Мал Мост
Одговара УПОТРЕБА:
Jewerly,earring ,ѓердан ,Косата обрачот DIY
Материјал:
кристално стакло
Дупка Со Дијаметар Од:
2mm
Трговија на големо beadas:
Yes
Тип На Објект:
шарм монистра
Продажба:
70pcs/многу
Обликот:
Круг
Употреба:
beadwork,везана
Попуст:
Бесплатен превозот

Избор на клиент