• Новак
4 парчиња Воздух Автомобил вентилот на Гумата Капи Покрие Автомобил-стил На Ford Волкот Mondeo Kuga Fiesta Придружба Mustang Explorer Excape Работ Бик

4 парчиња Воздух Автомобил вентилот на Гумата Капи Покрие Автомобил-стил На Ford Волкот Mondeo Kuga Fiesta

DEN 136.00
DEN 191.52
-29 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако не ја прими стоката во рок од 65 дена од (Нормално 35-45 дена), ние ќе ви ги даде надоместок.4 парчиња Воздух Автомобил вентилот на Гумата Капи Покрие Автомобил-стил На Ford Волкот Mondeo Kuga Fiesta Придружба Mustang Explorer Excape Работ Бик
Ве молиме контактирајте со нас ако сакате друг логото Автомобил вентилот на Гумата Капи •Вклучувајќи 4pcs вентил капи •Направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, од легиран
•100% сосема нов
•Гума печат прстен внатре за да се намали воздушниот течење и спречување на прав и нечистотија навлегува во вентил
•Најдобра декорација и заштита на вашиот автомобил
1 Сет Вклучуваат : 4*Автомобил Логото Вентилот На Гумата Капи
Вентил капа должина : 12mm
Дијаметар : 8mm
Тежина : 0. Ние сме среќни да ви послужи, посакувам да имате добар ден. Сите фотографии се вистински фотографии.06 kg
Почитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1. Сите производи производителот директно, ако ви треба многу на купување, ве молиме контактирајте со нас. Кога ќе примите производи имате било какви прашања, ве молиме да не брзаат да се коментира. Ве молиме не го иницира решавање спорови во рамките на договорениот период, бидејќи ова е многу важно за нашата заедничка кредибилитет.

Главните карактеристики

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
За ford волкот
Бренд Име:
QYJSD

Избор на клиент