• Новак
Funnytree фотографија позадина пролет трева балон дете пикник дрво природна позадина фотограф подарок photocall фото снимајте

Funnytree фотографија позадина пролет трева балон дете пикник дрво природна позадина фотограф подарок photocall

DEN 460.00
DEN 666.72
-31 %
Во достапна форма

Пристапност

Додавање на врвот/дното џеб или дупка 2. За полиестер позадина,може да се мие или железо тоа да се отстрани набори,набори се лесно да се отстранат. Ако се сака да се Добие пакет, ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака
.Обично треба да се испрати на сад 12-20 работни дена, Европа, Азија, Океанија зема 15-30 работни дена. Тенка-Винил Тенки (исто така трајни),меки,лесни,Лесно да се Свитка & Носат,поевтини и светлината од Полиестер платно,но се уште е tearproof,Така што е погодна за еднократна употреба(роденден),семејство фотографи Забелешка : истиот слика во различни монитори ќе се покаже на различни бои ефекти. П : имам датотеки може да се печатат директно, како да го испратам до тебе? А : ве Молиме кажете ни големина сакате. инаку печати ќе бидат заматени. Нашите дизајнери ќе дизајн за вас. П : Што е разлика помеѓу тенки винил и полиестер? A : Тенок винил материјал : Не е водоотпорен; Може да се користи само за внатрешна фотографија; Повеќе за еднократна употреба. П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба? A : Можете да го испратите слики или идеи и големина сакате да ја нашата служба за корисници, и нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас.

Главните карактеристики

Големина (мм):
Број На Модел На:
NTYA-0155
Стил:
Сценско
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Бренд Име:
funnytree
Материјал:
тенка винил
Големина:
WideXHigh(can be customized)
Материјал:
Тенка винил и Полиестер
Обичај:
Додадете текст за слободни
Повод:
роденден,свадба,фестивал,забава,итн.
Погоден за:
Фотографија студио,Партија оркестарот,Семејство,итн.
Клучни зборови:
печатени фото фотографија позадина позадина
Пакет:
Yes
Перат:
Само полиестер

Избор на клиент