• Новак
10pcs злато/сребрена 4mm rosary монистра католичката крстот pendant верски ѓердан Исус rosaries ѓердани во крстот форма кутија

10pcs злато/сребрена 4mm rosary монистра католичката крстот pendant верски ѓердан Исус rosaries ѓердани во

DEN 1162.00
DEN 1291.20
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

90 /многу
парчиња / многу
(Мин цел $15) бесплатно e Packet брод 2бр/многу Rosary Исус Светиите Икона Магнетна Хематит Нараквица, секој со индивидуални пакет US$ 5.90 /многу
парчиња / многу
.
Материјал : 4mm монистра,
Димензии : должина на синџирот на 61cm, pendant големина 2.00 /многу
парчиња / многу
30pcs/многу се меша бои Светиите Исус Верски Дрво Католичка Икона Хривнија бесплатен превозот САД$ 17.2 cm
Боја : злато/сребрена
бесплатни e Packet брод 3pcs/многу Религиозни Хривнија црна хематит rosary Религија микс Светиите хривнија за жени и мажи во САД$ 12.90 /многу
парчиња / многу
120pcs/многу се Меша бои Заврзана Rosary Крстот Хривнија 6 компјутери трговија на големо рачно изработени - DECENARIO НАРАКВИЦИ US$ 30.00 /многу
парчиња / многу
бесплатни e Packet брод 5pcs/многу Религиозни Хривнија Rosary Магнетни Хематит Различни Светци Магнетни Хематит Hemeopathic US$ 20.90 /многу
парчиња / многу
50pcs/многу се меша бои Новите Верски Полуостров Исус Христос Ангел Марија Католичката Христијанска Дрво Мушка Хривнија бесплатен превозот САД$ 26.90 /многу
парчиња / многу
36pcs/многу се Меша бои Заврзана Rosary Крстот Хривнија трговија на големо рачно изработени - DECENARIO НАРАКВИЦИ бесплатен превозот САД$ 10.

Главните карактеристики

Главниот Камен Боја:
Црна
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
RSNC001
Материјал:
Пластични
Pendant Големина:
2.8*3.2 cm
Обликотшема:
Крстот
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Функција:
Фитнес Тракер
Бренд Име:
Ysawena
Синџир Тип:
Линк Синџир
Тип:
Rosary Бисери Ѓердан
Тежина:
20g
боја:
злато/сребрена
плаќање:
Т/T,Western Union,Зачувам
Политика На Враќање:
прифатете
Трговија на големо:
на располагање
превозот метод:
DHL,Fedex,UPS-от,Кина пост воздух mail,Epacket

Избор на клиент