• Новак
WLONG Мода Маслото Апстракт Графити Улица Танц Ѕид Уметност Платно Печатење на Слики За дневната Соба И Спалната соба Без Рамка

WLONG Мода Маслото Апстракт Графити Улица Танц Ѕид Уметност Платно Печатење на Слики За дневната Соба И Спалната

DEN 533.00
DEN 1006.08
-47 %
Во достапна форма

Пристапност


СОБИ
Бар, Подрум,Foyer,Игра Соба,Гаража,Салата,Ходникот Дом, Канцеларија,Домашно Кино,Детска Соба, Перење Соба.таму би можело да биде малку разликата во бојата која е неизбежна.Примерок цена може да биде наплата по ред се потврдува. Ние ќе плаќаат за превозот замена назад до тебе ако размена е побарано. Ако имате проблем со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Предаден од страна на воздух пошта која вообичаено трае 10-27 работни дена по пристигнувањето.
Негативни повратни информации не реши ништо.
Дополнителна Услуга. Сите предмети се испраќаат од Ali Express Стандард за Испорака/Epack/Кина се Регистрирате Воздух Mail. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-4days откако добил потврден плаќање.
ВНИМАНИЕ : Според локалните владината политика, Купувачи од Русија и Украина треба да се запишам со целосно име и презиме, Само на тој начин корисниците може успешно да примате стока во рака и заврши на царинење на царинската управа. Бидејќи на компјутерски монитор settings. Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики. Ние не сме одговорни за било каква купување после ова 30 дневен период. Ние нудиме прилагодено нарачки,можете да контактирате со нас на skype :
1.

Главните карактеристики

Големина (Инчен):
12X20, 16X26, 20X32, 24X40, 28X46
Бренд Име:
wlong
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Слика Слика
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Апстракт
Рамка:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
Улица танц
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
Yes
Заврши Opition:
Не Врамени/ Не Се Протегала
Тип:
Платно Printings
Рамка на владата:
Формулиран
печатач:
Јапонија Принтер Epson
Платно:
230Gsm платно
1 Инч:
2.5 cm

Избор на клиент