• Новак
3 метри /многу 35 см широк црно бела добра Eyelash Чипка Ткаенина DIY Декоративни Најлон Свадба украси рачно изработени Здолниште спојување текстил

3 метри /многу 35 см широк црно бела добра Eyelash Чипка Ткаенина DIY Декоративни Најлон Свадба украси рачно

DEN 301.92
Во достапна форма

Пристапност

Повеќе стилови на повеќе концесии
САД $ 9.89
САД $ 4.49
САД $ 7.39
САД $ 23.9
САД $ 18.99
САД $ 7.79
САД $ 6.19
САД $ 5.09
САД $ 7.49
САД $ 22.99
широк 35 cm
должина 3 метри
има некој проблем може да биде консултиран во секое време, ви благодариме
Доколку купите повеќе, ве молиме консултирајте се со мене за попуст

Главните карактеристики

боја:
бела 3 m, црна 3 m
Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Ширина:
35 cm
Материјал:
Полиестер / Најлон

Избор на клиент