• Новак
Хип Хоп Bling Женска Мажите Electroplated Мајами Кубанската Линк Синџир Злато Сребрен Ѓердан Битник Бакар Накит Синџир за приврзоци

Хип Хоп Bling Женска Мажите Electroplated Мајами Кубанската Линк Синџир Злато Сребрен Ѓердан Битник Бакар Накит

DEN 146.00
DEN 287.04
-49 %
Во достапна форма

Пристапност


Детали
Превозот
1. Време на испорака : предмети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по што добил ќе плаќање.
2. Сите наши објекти имаат следење бр.Можете да ги пратите на предмети преку Alibaba systme или пост веб-сајт.
3.Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција. Други објекти
Услуга :
1. Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит.Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.
2. За било која причина.не сте задоволни со предмети,ние го прифаќаме врати и размена со 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.
3. Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или ни е-мејл. Ние ќе реагира во рок од 24 часа.и во рок од 36 часа за викендот.
Повратни информации
Ако сте задоволни со предмети и нашите serviceplease потрае една минута за да ни даде позитивни повратни информации и ни остави 5 ѕвезда повратни информации. Ако не ви се допаѓа тоа pls кажи ми причина. ние ќе се потрудиме да го реши. вашиот задоволни се нашиот живот. ви благодариме!

Главните карактеристики

Должина:
5mm x 70cm, 3mm x 60 cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
Qmzchentrendy
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
FC001
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
NO
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Функција:
красат
боја:
Golden
Мали Димензии:
0.3 х 60cm
ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА:
0.5 CM X 70CM

Избор на клиент