• Новак
1 Парче!!! Delicated Сребрена Боја Brooch Жените Јака Pin Поставен Прибор За Облека

1 Парче!!! Delicated Сребрена Боја Brooch Жените Јака Pin Поставен Прибор За Облека

DEN 25.00
DEN 32.64
-23 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Се враќа Рок Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Превозот Услови Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната. Ние брод понеделник - сабота со исклучок на празници. Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Ние обезбедуваме мајчин јазик сервисот на англиски, француски и Кинески. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Ве молиме имајте во предвид дека оваа услуга НЕ е trackable. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса. Понудата Со Доверба!. Ние нудиме на нашите клиенти неверојатно заштеди во споредба со цените понудени од страна на традиционалните трговците на мало за слични или идентични производи.

Главните карактеристики

Бренд Име:
zheFanku
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Акрилик
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Срцето
Брошеви Тип:
Брошеви
Број На Модел На:
_CXL015495
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден

Избор на клиент