• Новак
KH Посебни Лаптоп Бранеа Сјајот Налепница на Кожата Покрие Guard Заштитник за Lenovo Thinkpad Новиот S3 14

KH Посебни Лаптоп Бранеа Сјајот Налепница на Кожата Покрие Guard Заштитник за Lenovo Thinkpad Новиот S3 14

DEN 912.00
DEN 959.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Живописни симулираат сенка донесе чувство на удобност и слобода. Сите Пратки од Воздухопловната БЕЗ Дополнителни Трошоци.
Па ве молиме да го користите коса посува да се загрее, а ќе се придржуваат!
Топ Причини за Купување на нашите Производи :
1. Темелно се Чисти вашиот лаптоп.KH Посебни Лаптоп Сјајот Бранеа Кожа Налепница на Кожата Капак (не вклучуваат компјутерски)
1.
ве молиме да се држиме маска за да ја вашиот компјутер,на браздата ќе disapper. Имаме ТРИ (3) годишна Гаранција од Датумот на Купување.ако сте го добиле на објектот. Ние сме посветени на обезбедување на Најдобри производи Достапни на пазарот.

Главните карактеристики

Бренд Име:
KH
Водоотпорен:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
Новиот S3 14
Материјал:
ПВЦ
Тип:
Налепница

Избор на клиент