• Новак
Трговија на големо и мало 20pc Црна Плоштадот Џек Плоча Приклучок за да одговара на ЛП Теле Стил Електронска Гитара Делови бесплатен превозот

Трговија на големо и мало 20pc Црна Плоштадот Џек Плоча Приклучок за да одговара на ЛП Теле Стил Електронска

DEN 1454.00
DEN 2344.80
-38 %
Во достапна форма

Пристапност

Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Количина : 20pc
Состојба : Нова
Боја : Црна
Димензии : Должина 36mm x 28mm Ширина
За Telecaster или Лес Пол Стил Електрични Гитари
Пакетот вклучува :
1x 20pc Црна Плоштадот Џек Плоча Приклучок за да одговара на ЛП Теле Стил Електронска Гитара Делови
Ние стоиме зад секој производот што го продава. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Ве молиме овозможи до 10 работни дена за враќа да бидат обработени.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Главните карактеристики

Стандард:
Други
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Номинална Струја:
Никој
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Заштита Од Преоптоварување:
No
Број на USB Порти:
Никој
Примена:
Станбени / Општа Намена
Номинална моќност:
Никој
Господар Префрлате:
No
Бренд Име:
Cayyi
Заземјување:
Не-Заземјување
Номинална Напон:
110-250V
Број На Модел На:
20xJTCKCZ-FXCK-CR-Б
Surge Protector:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
USB Вкупна Моќност:
Никој
WIFI:
No
Места Број:
1
Тип:
цевка сокети
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Избор на клиент